Demonik Town

Witajcie na krętych uliczkach Miasta Demonów


#1 2014-01-12 15:50:38

Lilith

Aniołek

Call me!
Skąd: Tokio
Zarejestrowany: 2013-12-16
Posty: 14
Punktów :   

Witajcie !

Zorientowałam się, że przez tę całą pracę z zakładaniem tego forum zapomniałam się przedstawić XD A zatem:

Witajcie wszyscy !

Mój nick to Lilith i jestem tu adminką 
A to parę słówek o mnie:
Jestem wielką fanką urban fantasy i ogólnie fantastyki. Nie znam się tak bardzo na prowadzeniu forum więc z góry przepraszam za różne pomyłki jakie pewnie popełnię Jednak macie moje słowo, że będę się starać by wszystko było w porządku. No ale wracając do przedstawienia się, czytam sporo książek i dużo czasu spędzam siedząc na internecie. Mam psa mieszankę golden retriwera i labradora o imieniu Luna, z którym co wieczór wychodzę na spacer. Nienawidzę się uczyć i nudzić. Jestem optymistkom i zawsze mam szczęście


"Czas przemija nawet wtedy kiedy wydaje się to niemożliwe[...] Czas przemija nierówno - raz rwie przed siebie, to znów niemiłosiernie się dłuży - ale mimo to przemija" - Bella "Księżyc w nowiu"

"To love is to destroy, that to be lovet is to be destroyed." - Jace "Dary Anioła: Miasto Kości"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dbfoture.pun.pl www.theenemy.pun.pl www.dziedzictwo-khorinis.pun.pl www.draw.pun.pl www.dzikiepumy.pun.pl