Demonik Town

Witajcie na krętych uliczkach Miasta Demonów


#1 2013-12-17 19:09:26

Lilith

Aniołek

Call me!
Skąd: Tokio
Zarejestrowany: 2013-12-16
Posty: 14
Punktów :   

Najmniej lubiani bohaterowie urban fantasy.

Wszyscy mają swoich ulubionych bohaterów, których często traktują jako wzór do naśladowania. Tematem tego posta są jednak ci bohaterowie, których szczególnie nie lubicie. Nie chodzi mi tu tylko o czarne charaktery lecz i o dobre postacie, które jednak nie okazały się sympatyczne. Dlaczego akurat one ?  Czym was zdenerwowały lub po prostu zirytowały ? 

Bardzo ciekawią mnie wasze odpowiedzi w tym temacie

Jeśli chcecie poznać moją opinię to najbardziej znienawidzonym przeze mnie bohaterem, a raczej bohaterką jest Bella z sagi "Zmierzch".

Dlaczego ? Jest po prostu żałosna ! Tak jasne, to postać zwykłej nastolatki przeżywającej rozterki miłosne i stawiającej czoła problemom dorastania. Niby wszystko gra, a jednak okazuje się, że nie. Bella jest uzależniona od obecności w swym życiu Edwarda do tego stopnia, że gdy on ją opuszcza naraża życie i próbuje popełnić samobójstwo. A gdyby tego było mało to na dokładkę przedtem wpada w depresję i rozkochuje w sobie swego przyjaciela Jackoba dając mu złudną nadzieję, że coś z tego będzie tylko po to by potem zostawić go gdy nie był już potrzebny. Poza tym polega we wszystkim na innych samej tylko przeszkadzając i powodując problemy. Jak można być tak beznadziejnym !?


"Czas przemija nawet wtedy kiedy wydaje się to niemożliwe[...] Czas przemija nierówno - raz rwie przed siebie, to znów niemiłosiernie się dłuży - ale mimo to przemija" - Bella "Księżyc w nowiu"

"To love is to destroy, that to be lovet is to be destroyed." - Jace "Dary Anioła: Miasto Kości"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.menele.pun.pl www.dws.pun.pl www.totaldramaforum.pun.pl www.mikiots.pun.pl www.psi.pun.pl